Çatı İzolasyonu | Çatı İzolasyonu Fiyatları
Çatı İzolasyonu PDF Yazdır E-posta

Yazar Administrator   
Salı, 25 Aralık 2012 14:07

BİNANIZDA İZOLASYON İHTİYACINIZMI VAR
KIŞIN SOĞUKTAN, YAZIK SICAKTANMI BIKTINIZ ?
YALITIMMI YAPTIRMAK İSTİYORSUNUZ?
BODRUMUNUZDA RUTUBETMİ VAR?
FATURANIZMI YÜKSEK GELİYOR ?
ÇATINIZDAN SOĞUKMU GELİYOR ?


TÜM SORULARINIZIN CEVABINI İÇİN KIRCA YAPI YI ARAYIN
0 216 487 54 62 - 0 533 335 97 82

POLİÜRETAN SPREY

Sıcak geçirmez - soguk geçirmez - alev almaz- ses geçirmez - anti bakteriyel


Cephe, Teras ve Çatı altı izolasyonlarında mükenmel sonuçlar verir. Zemin ne olursa olsun beton ondülin, eternit, sac, membran vs.
Her Türlü malzemeye Mükemmel Yapışır, Maksimüm Enerji Sağlar, Anti bakteriyeldir, ısı köprüsü oluşturmaz, yek pare uygulanır, KISA SÜREDE TESLİM EDER


Her çeşit yapının ayrılmaz bir parçası olan, görevi altında bulunan binaları olumsuz hava şartlarından koruyarak tahrip olmasını engellemek ve ısı tasarrufunu sağlamak olan çatı sistemleri ayrıca şık bir bina görünümünün de vazgeçilmez parçalarıdır. Pek çok çeşit malzeme kullanılarak değişik formlarda yapılan çatı sistemlerinin en önemli organları ise hiç şüphesiz ısı yalıtımı ve su yalıtımını sağlayan sistemlerdir. İnsan hayatı için oldukça önemli olan, yaşamımızı sürdürebilmek için muhtaç olduğumuz su, bizdekinin tam tersine yapıların bir numaralı düşmanıdır[/quote]. Taşıyıcı sistemlere nüfuz ettiği taktirde kolonların, betonların ve demir yapılarının zarar görmesine ve deforme olmasına neden olan ayrıca ne oluşmasına ortam hazırladığı için insan sağlığı için de olumsuz etkileri olan bu suları engellemek ve binaya girişine izin vermemek çatıların görevidir.

Enerji kaynaklarının bilinçsiz kullanılmasıyla her geçen gün biraz daha acı sona yaklaşılan dünyada, hem doğal enerjileri idareli kullanmak hem de kendi kesemizi rahatlatmak adına iyi bir ısı yalıtımı da şarttır. Çatıların ısı yalıtımını, kaliteli malzemeleri kullanarak işinin ehli ustalara yaptırmak; binayı aşırı güneş ısısından koruduğu gibi, binanın içindeki ısı muhafazasını da sağlayacak olan en etkin sistemdir. Binanın betonuna ve kolonlarına zarar veren en büyük etkenlerden olan su ve ısı iyi bir çatı sistemi ile devre dışı bırakmak etkili bir muhafaza ve uzun ömür sağlar. Biz de firma olarak oldukça önem arz eden Çatı Yalıtım Uygulamaları alanında hizmet veriyoruz. İşinde uzman usta kadromuz ve yılların verdiği tecrübe ile binalarınızın koruyucu kalkanı olan çatıların; çatı aktarma, çatı onarım ve çatı yapım işlerini gerçekleştiriyoruz.

Çatı İzolasyonu Uygulama Firması: 0 216 487 54 62 - 0 533 335 97 82
Salı, 25 Aralık 2012 14:12 tarihinde güncellendi
 

Yorum ekle